位置:首页 > IC中文资料 > Z50FF3LL
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Z50FF3LL
High Voltage Rectifiers - Formed Lead
High Voltage Rectifiers - Formed Lead ​​​​​​​ 0.8A - 3.5A • 30ns - 70ns • Hermetic
VMI
Z50FF3LL
High Voltage Diode
分立
VMI
Z50FF3LL
High Voltage Diodes - Formed Lead 0.8A - 2.0A ??30ns - 50ns ??Hermetic
文件:106.08 Kbytes Page:2 Pages
Z50FF3LL
文件:86.17 Kbytes Page:1 Pages
NJSEMINew Jersey Semi-Conductor Products, Inc.
新泽西半导体新泽西半导体公司
High Voltage Diode
分立
High Voltage Diode - Formed Lead 0.80A l 30ns l Hermetic
文件:361.52 Kbytes Page:1 Pages
2,000 V - 10,000 V Rectifiers
[VMI] High Voltage Diodes - Axial Lead 180mA - 1000mA • 30ns - 50ns • Hermetic
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
5,000 V - 16,000 V Rectifiers
5,000 V - 16,000 V Rectifiers 10 mA - 40 mA Forward Current 30 ns - 50 ns Recovery Time AXIAL LEADED HERMETICALLY SEALED
未分类制造商
Spice Model
High Voltage Rectifiers - Surface Mount
High Voltage Rectifiers - Surface Mount 150mA - 500mA • 30ns - 70ns • Hermetic
2,000 V - 15,000 V Rectifiers 50 mA - 420 mA Forward Current 30 ns - 50 ns Recovery Time