位置:VEH60US12 > VEH60US12详情
VEH60US12中文资料
厂家型号
VEH60US12
文件大小
365.21Kbytes
页面数量
2
功能描述
Energy Efficiency Level V, ??5 V, CEC 2008 & EISA 2007 Compliant
PSU EXTERNAL 60W 12V
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
XPPOWER
VEH60US12产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    VEH60US12
  • 制造商
    XP Power
  • 功能描述
    PSU EXTERNAL 60W 12V
  • 制造商
  • 功能描述
    PSU, EXTERNAL, 60W, 12V
    AC-DC CONV, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 60W, 5A, 12V; Power Supply Output
  • Type
    Fixed; Input Voltage
  • VAC
    90V to 264V; No. of
  • Outputs
    1; Output Voltage
  • Nom.
    12V; Output Current
  • Max
    5A; Output Power
  • Max
    60W;