位置:JTC0624D12 > JTC0624D12详情
JTC0624D12中文资料
厂家型号
JTC0624D12
文件大小
261.76Kbytes
页面数量
2
功能描述
4/6 Watts JTC Series
CONVERTER DC/DC 2O/P 6W 12V
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
XPPOWER
JTC0624D12产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    JTC0624D12
  • 制造商
    XP Power
  • 功能描述
    CONVERTER DC/DC 2O/P 6W 12V
  • 制造商
  • 功能描述
    DC-DC CONV, ISO POL, 2 O/P, 6W, 12V, -12V; DC/DC Converter
  • Type
    Isolated POL; DC/DC Converter Output
  • Type
    Fixed; Input Voltage DC
  • Min
    9V; Input Voltage DC
  • Max
    36V; No. of
  • Outputs
    2; Output Voltage
  • Nom.
    12V, -12V;
  • Depth
    31.75mm ;RoHS
  • Compliant
    Yes
    CONVERTER, DC/DC, 2O/P, 6W, 12V; DC/DC Converter
    Fixed; Input Voltage DC
  • Min
    9V; Input Voltage DC
  • Max
    36V; No. of
  • Outputs
    2; Output Voltage
  • Nom.
    12V, -12V; Output Current
    250mA, ;RoHS