位置:首页 > IC中文资料第8671页 > X20124BF
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
DIGITAL AUDIO DRIVER WITH DISCRETE DEAD-TIME AND PROTECTION
Features • 200V high voltage ratings deliver up to 1000W output power in Class D audio amplifier applications • Integrated dead-time generation and bi-directional over current sensing simplify design • Programmable compensated preset dead-time for improved THD performances over temperature • H
IRF
4A, 1MHz PowerWise짰 Synchronous Buck Regulator
文件:578.75 Kbytes Page:20 Pages
NSC
国半
文件:578.58 Kbytes Page:20 Pages
NSC
国半
X20124BF产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    X20124BF
  • 制造商
    Cooper Bussmann
  • 功能描述
    BOTTOM MARKER STRIP-MFGR - Bulk
更新时间:2026-5-14 22:58:02
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
IR
2016+
SOP14
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!
IR
24+
SOP-14
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增
26+
代理全系列销售,全新原装正品,价格优势,长期供应,量大可订
24+
SOP
公司原厂原装现货假一罚十!特价出售!强势库存!
25+
原装
IOR
22+
代理原装现货/特价热卖!
18+
SOP