位置:SPW48S24-100 > SPW48S24-100详情
SPW48S24-100中文资料
厂家型号
SPW48S24-100
文件大小
182.15Kbytes
页面数量
4
功能描述
Isolated and Regulated
100W DC-DC Converter 18-75 Vdc Input 24Vdc Output at 4.16A Half-Brick Package
数据手册
下载地址一下载地址二
生产厂商
WALL
SPW48S24-100产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    SPW48S24-100
  • 制造商
    WALL
  • 制造商全称
    Wall Industries,Inc.
  • 功能描述