位置:首页 > IC中文资料 > WMF1D33K
WMF1D33K价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Polyester Film Capacitors
CDE
Film/Foil, Axial Leads - Commercial, Industrial Applications
CDE
Polyester Film Capacitors
文件:270.11 Kbytes Page:4 Pages
封装/外壳:轴向 包装:卷带(TR) 描述:CAP FILM 3300PF 10% 100VDC AXIAL 电容器 薄膜电容器
FILM, PAPER-FILM CAPACITORS
Commercial, Industrial Applications
文件:185.34 Kbytes Page:2 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
Quartz Crystal Low Profile HC49S Leaded Crystal
文件:158.6 Kbytes Page:1 Pages
CRYSTEKCRYSTAL
CRYSTEKCRYSTAL
WMF1D33K产品属性
  • 类型
    描述
  • Capacitance:
    3.3 nF
  • VoltageDC:
    100V
  • VoltageAC:
  • Tolerance:
    -10%/+10%
  • MinTemp:
    -55°C
  • MaxTemp:
    125°C
  • dV/dt:
    6300
  • RMSCurrent:
  • ESR:
  • Diameter:
    4.8mm
  • Length:
    14.3mm