位置:首页 > IC中文资料第2849页 > WBR4150A
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Silicon planar type
PANASONIC
松下
Silicon planar type
Silicon planar type For stabilization of power supply ■ Features • High reliability, achieved by the DHD structure • Allowing to insert to a 5 mm pitch hole • Finely divided zener-voltage rank • Sharp rising performance • Wide voltage range: VZ = 2.0 V to 39 V
PANASONIC
松下
WBR4150A产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    WBR4150A
  • 制造商
    Cornell Dubilier Electronics
  • 功能描述
    Cap Aluminum 4uF 150V -10% to 100%(8.64 X 22.35mm) Axial 78 Ohm 18mA 2000 hr 85°C