位置:首页 > IC中文资料 > VJ1206Y154
VJ1206Y154价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
VJ1206Y154
Surface Mount Multilayer Ceramic Chip Capacitors for Power Supply Applications
文件:101.78 Kbytes Page:4 Pages
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
VJ1206Y154
Surface Mount Multilayer Ceramic Chip Capacitor Solutions for Boardflex Sensitive Applications
文件:166.91 Kbytes Page:10 Pages
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
Surface Mount Multilayer Ceramic Chip Capacitors for High Reliability Applications
Surface Mount Multilayer Ceramic Chip Capacitors for Commodity Applications
封装/外壳:1206(3216 公制) 包装:卷带(TR) 描述:CAP CER 0.15UF 50V X7R 1206 电容器 陶瓷电容器
封装/外壳:1206(3216 公制) 包装:散装 描述:CAP CER 0.15UF 100V X7R 1206 电容器 陶瓷电容器
Floating Electrode (FF-CAP), High Voltage with Flexible Termination X7R Dielectric, 500 – 3,000 VDC (Commercial & Automotive Grade)
Benefits • Floating Electrode/fail open design • AEC-Q200 automotive qualified • −55°C to +125°C operating temperature range • Industry leading CV values • Superior flex performance (up to 5 mm) • Exceptional performance at high frequencies • Lead (Pb)-Free, RoHS and REACH compliant • EIA
KEMETKEMET Corporation
基美
KEMETKEMET Corporation
基美