位置:首页 > IC中文资料 > VJ0805Y103KXJAC
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
VJ0805Y103KXJAC
封装/外壳:0805(2012 公制) 包装:带盒(TB) 描述:CAP CER 10000PF 16V X7R 0805 电容器 陶瓷电容器
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
VJ0805Y103KXJAC
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
Surface Mount Multilayer Ceramic Chip Capacitors for High Reliability Applications
Surface Mount Multilayer Ceramic Chip Capacitor Solutions for Boardflex Sensitive Applications
文件:166.91 Kbytes Page:10 Pages
LM3404/04HV 1.0A Constant Current Buck Regulator for Driving High Power LEDs
文件:574.08 Kbytes Page:30 Pages
TI
德州仪器
LM3402/LM3402HV 0.5A Constant Current Buck Regulator for Driving High Power LEDs
文件:570.54 Kbytes Page:30 Pages
TI
德州仪器
VJ0805Y103KXJAC产品属性
  • 类型
    描述
  • Lead (Pb)-Free:
    Termination is Lead Free
  • MSL Designation:
    Not Applicable
  • Device Termination Plating Finish:
    Sn
  • Halogen-Free:
    Yes
  • GREEN:
    No
更新时间:2026-5-14 22:30:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
VISHAY
24+
只做自己库存 全新原装进口正品假一赔百 可开13%增