位置:首页 > IC中文资料第8741页 > VBC100AD
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
VBC100AD
14 Pin and 8 Pin / HCMOS/TTL / VCXO Oscillator
文件:105.86 Kbytes Page:1 Pages
CALIBER
VBC100AD
未分类制造商
未分类制造商
CALIBER
HIGH SPEED SWITCHING USE INSULATED TYPE
HIGH SPEED SWITCHING USE INSULATED TYPE • IDC DC current ................................ 100A • VRRM Repetitive peak reverse voltage .. 600/800/1000/1200V • trr Reverse recovery time ............. 0.8µs • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E80276 (N) File No. E80271 APPLICA
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE • IF(AV) Average forward current .......... 100A • VRRM Repetitive peak reverse voltage ................400/800V • DOUBLE ARMS • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E80276 (N) File No. E80271 APPLICATION AC motor controllers, DC motor con
MEDIUM POWER GENERAL USE NON-INSULATED TYPE
VBC100AD产品属性
  • 型号
    VBC100AD
  • 功能描述
SOT23-5
100%原装正品现货