位置:首页 > IC中文资料第8551页 > VAC100AAT
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
VAC100AAT
14 Pin and 8 Pin / HCMOS/TTL / VCXO Oscillator
文件:100.5 Kbytes Page:1 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
VAC100AAT
文件:105.86 Kbytes Page:1 Pages
CALIBER
HIGH SPEED SWITCHING USE INSULATED TYPE
HIGH SPEED SWITCHING USE INSULATED TYPE • IDC DC current ................................ 100A • VRRM Repetitive peak reverse voltage .. 600/800/1000/1200V • trr Reverse recovery time ............. 0.8µs • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E80276 (N) File No. E80271 APPLICA
MITSUBISHI
三菱电机
MITSUBISHI
三菱电机
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE • IF(AV) Average forward current .......... 100A • VRRM Repetitive peak reverse voltage ................400/800V • DOUBLE ARMS • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E80276 (N) File No. E80271 APPLICATION AC motor controllers, DC motor con
MEDIUM POWER GENERAL USE NON-INSULATED TYPE
VAC100AAT产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    VAC100AAT
  • 功能描述