位置:首页 > IC中文资料第9151页 > V48SR1R225NMFA
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
V48SR1R225NMFA
Delphi Series V48SR, 1/16th Brick 66W DC/DC Power Modules: 48V in, 1.2V, 25A out
文件:787.32 Kbytes Page:14 Pages
DELTA
台达电子
DELTA
台达电子
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 2.5V/20A out
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 2.5V/20A out The Delphi Series E48SR Eighth Brick, 48V input, single output, isolated DC/DC converters are the latest offering from a world leader in power systems technology and manufacturing -- Delta Electronics, Inc. Thi
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 3.3V/20A out
文件:791.09 Kbytes Page:15 Pages
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 15V/4A out
文件:1.09475 Mbytes Page:15 Pages
V48SR1R225NMFA产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    V48SR1R225NMFA
  • 制造商
  • 制造商全称
    Delta Electronics, Inc.
  • 功能描述
    Delphi Series V48SR, 1/16th Brick 66W DC/DC Power
  • Modules
    48V in, 1.2V, 25A out