位置:首页 > IC中文资料 > V300LA10CP
V300LA10CP价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
V300LA10CP
Radial Lead Varistors
LITTELFUSE
力特
V300LA10CP
Radial Leaded Varistors
LITTELFUSE
力特
V300LA10CP
封装/外壳:圆片式 10mm 包装:散装 描述:VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM 电路保护 TVS - 压敏电阻,MOV
V300LA10CP
径向引线型压敏电阻
Line Voltage Operation, Radial Lead
Varistor Products - Line Voltage Operation, Radial Lead
文件:222.81 Kbytes Page:11 Pages
V300LA10CP产品属性
  • 类型
    描述
  • Surge Energy (WTM) (J):
    75
  • Peak Pulse Current (ITM) 1xAmps (A):
    3500
  • Peak Pulse Current (ITM) 2xAmps (A):
    3000
  • VNDC MIN (V):
    420
  • VNDC MAX (V):
    517
  • Max Clamp Voltage (Vc) (V):
    775
  • Duty Cycle 3kA (pulses):
    2
  • Duty Cycle 750A (pulses):