位置:首页 > IC中文资料 > V24C15C100B
V24C15C100B价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
V24C15C100B
24Vin / 28Vout / 100Watts DC-DC Converter Module
VICOR
V24C15C100B
24Vin / 5Vout / 100Watts DC-DC Converter Module
文件:142.23 Kbytes Page:8 Pages
VICOR
V24C15C100B
24Vin / 15Vout / 100Watts DC-DC Converter Module
文件:173.36 Kbytes Page:8 Pages
V24C15C100B
24Vin / 24Vout / 100Watts DC-DC Converter Module
V24C15C100B
封装/外壳:四分之一砖 包装:散装 描述:DC DC CONVERTER 15V 100W 电源 - 板安装 直流转换器
24V Input Micro Family DC-DC Converter Module
Maxi, Mini, Micro DC-DC 转换器
• Size: 2.28\" x 1.45\" x 0.5\" (57,9 x 36,8 x 12,7 mm)\n• Low noise zero current switching and zero voltage\n• Switching technology\n• Single-wire paralleling\n• Output voltage adjust from 10-110%\n• Logic enable / disable\n• Input undervoltage lockout\n• Output overvoltage protection;
Industrial and process control, distributed power, medical, ATE, communications,
文件:840.3 Kbytes Page:14 Pages
隔离电源模块
电源模块/电源供应器
24Vin / 48Vout / 100Watts DC-DC Converter Module
V24C15C100B产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号:
    V24C15C100B2
更新时间:2026-5-14 15:44:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
模块
8480
一级代理原装正品现货,支持实单!
24+
SMD
长期供应原装现货实单可谈
24+
DC-DC
原装现货,可开13%税票