位置:首页 > IC中文资料第3755页 > UPTB10E3
UPTB10E3价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
UPTB10E3
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSORS
文件:225.87 Kbytes Page:5 Pages
MCC
Standard Unidirectional and Bidirectional TVS
MICROCHIP
微芯科技
MICROCHIP
微芯科技
MODULAR INCREMENTAL ENCODER
CUID
1500 WATT LOW CAPACITANCE SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
DESCRIPTION This surface mount TransientVoltage Suppressor (TVS) product family includes a rectifier diode element in series and opposite direction to achieve low capacitance below 100 pF. They are also available as RoHS Compliant with an e3 suffix. The low TVS capacitance may be used for prote
MICROSEMI
美高森美
MICROSEMI
美高森美
T10A1
文件:83.03 Kbytes Page:1 Pages
EDAL
UPTB10E3产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    UPTB10E3
  • 功能描述
    TVS BIDIRECT 1000W 10V POWRMITE1
  • RoHS
  • 类别
    过电压,电流,温度装置 >> TVS - 二极管
  • 系列
  • 标准包装
    1,800
  • 系列
    TransZorb® 电压 -
  • 反向隔离(标准值)
    28V 电压 -
  • 击穿
    31.1V
  • 功率(瓦特)
    400W