位置:首页 > IC中文资料第6221页 > UGB10GCT
UGB10GCT价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
UGB10GCT
Dual Ultrafast Soft Recovery Rectifier
Dual Ultrafast Soft Recovery Rectifier Reverse Voltage 300 to 400V Forward Current 10A Reverse Recovery Time 35ns Features • Plastic package has Underwriters Laboratories   Flammability Classification 94V-0 • Ideally suited for free wheeling diode power factor correction app
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
UGB10GCT
Ultrafast Soft Recovery Diode
ISC
无锡固电
UGB10GCT
ULTRAFAST SOFT RECOVERY RECTIFIER
文件:43.34 Kbytes Page:3 Pages
GE
封装/外壳:TO-263-3,D²Pak(2 引线 + 接片),TO-263AB 包装:卷带(TR) 描述:DIODE ARRAY GP 400V 5A TO263AB 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
ETC
知名厂家
封装/外壳:TO-263-3,D²Pak(2 引线 + 接片),TO-263AB 包装:管件 描述:DIODE ARRAY GP 400V 5A TO263AB 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列