位置:646FY-471K > 646FY-471K详情
646FY-471K中文资料
646FY-471K产品属性
- 类型
描述
- 型号
646FY-471K
- 制造商
TOKO America Inc
- 功能描述
INDUCTOR 470UH D75F TYPE SMD
- 制造商
TOKO Inc
- 功能描述
Inductor fixed SMD D75F 470uH 0.19A