位置:首页 > IC中文资料第7005页 > TS39150CM12
| 型号 | 功能描述 | 生产厂家 企业 | LOGO | 操作 |
|---|---|---|---|---|
TS39150CM12 | 1.5A Ultra Low Dropout Fixed Positive Voltage Regulator General Description TS39150/1/2/3 are 1.5A ultra low dropout linear voltage regulators that provide low voltage, high current output from an extremely small package. These regulator offers extremely low dropout (typically 400mV at 1.5A) and very low ground current (typically 12mA at 1.5A). TS391 | TSC 台湾半导体 |
TS39150CM12产品属性
- 类型
描述
- 型号
TS39150CM12
- 制造商
TSC
- 制造商全称
Taiwan Semiconductor Company, Ltd
- 功能描述
1.5A Ultra Low Dropout Fixed Positive Voltage Regulator
| IC供应商 | 芯片型号 | 品牌 | 批号 | 封装 | 库存 | 备注 | 价格 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
TS |
07+ |
TO-263 |
790 |
一级代理,专注军工、汽车、医疗、工业、新能源、电力 |
TS |
TO-263-3 |
5425 |
全新原厂原装产品、公司现货销售 |
22+ |
TO263-5 |
现货,原厂原装假一罚十! |
TSC |
18+ |
保证进口原装可开17%增值税发票 |