位置:首页 > IC中文资料 > TRS3754LP
TRS3754LP晶体管资料
  • TRS3754LP别名:TRS3754LP三极管、TRS3754LP晶体管、TRS3754LP晶体三极管
  • TRS3754LP生产厂家
  • TRS3754LP制作材料:Si-NPN
  • TRS3754LP性质
  • TRS3754LP封装形式
  • TRS3754LP极限工作电压:375V
  • TRS3754LP最大电流允许值:0.4A
  • TRS3754LP最大工作频率:<1MHZ或未知
  • TRS3754LP引脚数
  • TRS3754LP最大耗散功率:1W
  • TRS3754LP放大倍数
  • TRS3754LP图片代号:NO
  • TRS3754LPvtest:375
  • TRS3754LPhtest:999900
  • TRS3754LPatest:0.4
  • TRS3754LPwtest:1
  • TRS3754LP代换 TRS3754LP用什么型号代替:3DD151F,
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Low Cost 54 MHz 3.3 Volt VCXO
Description The MK3754 is ICS/Microclock’s lowest cost, low jitter, high performance 3.3 Volt VCXO and PLL clock synthesizer designed to replace expensive 54 MHz VCXOs. The on-chip Voltage Controlled Crystal Oscillator accepts a 0 to 3.3 V input voltage to vary the output clocks by ±100 ppm. Usin
ICST
Low Cost 54 MHz 3.3 Volt VCXO
ICST
Low Cost 54 MHz 3.3 Volt VCXO
Low Cost 54 MHz 3.3 Volt VCXO