位置:首页 > IC中文资料第7005页 > TMLM20124
TMLM20124价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
DIGITAL AUDIO DRIVER WITH DISCRETE DEAD-TIME AND PROTECTION
Features • 200V high voltage ratings deliver up to 1000W output power in Class D audio amplifier applications • Integrated dead-time generation and bi-directional over current sensing simplify design • Programmable compensated preset dead-time for improved THD performances over temperature • H
IRF
4A, 1MHz PowerWise짰 Synchronous Buck Regulator
文件:578.75 Kbytes Page:20 Pages
NSC
国半
文件:578.58 Kbytes Page:20 Pages
NSC
国半
TMLM20124产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    TMLM20124
  • 制造商
    Traco Power
  • 功能描述
    Power Supply,Encapsulated,PCB,24V 20W
更新时间:2026-5-14 18:10:02
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
IR
26+
SOP-14
9896
代理全系列销售,全新原装正品,价格优势,长期供应,量大可订
IR
24+
SOP
公司原厂原装现货假一罚十!特价出售!强势库存!
25+
SOP14
原装
IOR
22+
代理原装现货/特价热卖!
18+
SOP
保证进口原装可开17%增值税发票