位置:首页 > IC中文资料第6055页 > TLE6250CV33
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
TLE6250CV33
High Speed CAN-Transceiver
Features • CAN data transmission rate up to 1 Mbit/s • Receive-only mode and Stand-by mode • Suitable for 12 V and 24 V applications • Excellent EMC performance (very high immunity and very low emission) • Versions for 5 V and 3.3 V microcontrollers • Bus pins are short circuit proof to grou
INFINEON
英飞凌
TLE6250CV33
CAN-Transceiver
文件:615.7 Kbytes Page:27 Pages
INFINEON
英飞凌
TLE6250CV33
High Speed CAN-Transceiver
文件:544.06 Kbytes Page:26 Pages
TLE6250CV33
文件:934.25 Kbytes Page:24 Pages
TLE6250CV33产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    TLE6250CV33
  • 制造商
  • 制造商全称
    Infineon Technologies AG
  • 功能描述
    CAN-Transceiver
更新时间:2026-5-14 8:22:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
INFINEO
25+
SOIC8P
3879
百分百原装正品 真实公司现货库存 本公司只做原装 可
SOP8
全新原装正品,本司专业配单,大单小单都配
SOP-8
现货库存
10+
全新原装进口自己库存优势
24+
原装进口原厂原包接受订货
359
原装现货假一罚十
INFINEO
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!