位置:首页 > IC中文资料第714页 > TLE4307DV33
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
TLE4307DV33
Power-Charge-Pump and Low-Drop Voltage Regulator
Power Charge Pump Circuit Features • High Current Capability • Short Circuit Protection • Overtemperature Protection • Active Zener Circuit Very Low Drop Voltage Regulator Features • 3.3 V or 3.8 V output voltage • Low Output Voltage Tolerance • High Current Capability 80
INFINEON
英飞凌
TLE4307DV33产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    TLE4307DV33
  • 功能描述
    线性稳压器 - 标准 LINEAR VLTGE REG
  • RoHS
  • 制造商
    STMicroelectronics
  • 输出电压
    1.8 V
  • 输出电流
    150 mA
  • 最大输入电压
    5.5 V