位置:首页 > IC中文资料第3733页 > TESDL36V
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
TESDL36V
SMD ESD Protection Diode
FEATURES - Meet IEC61000-4-2 (ESD) ±15kV (air), ±8kV (contact) - Designed for mounting on small surface - Protects one Bi-directional I/O line - Moisture sensitivity level 1 - Working Voltage : 5V, 12V, 24V - Pb free version and RoHS compliant - Packing code with suffix G means green compou
TSC
台湾半导体
TESDL36V产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    TESDL36V
  • 制造商
    SKMI/Taiwan
  • 功能描述
    1005;ESD PROTECTION 36V 100MW