位置:首页 > IC中文资料第367页 > TEMD1000
TEMD1000价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
TEMD1000
Silicon PIN Photodiode
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
TEMD1000
Silicon PIN Photodiode, RoHS-Compliant
VISHAYVishay Siliconix
威世威世科技公司
TEMD1000
TEMD1000
TEMD1000
ETC
知名厂家
TEMD1000
文件:238.14 Kbytes Page:8 Pages
TEMD1000
文件:190.38 Kbytes Page:8 Pages
SUPERFAST RECOVERY RECTIFIERS(VOLTAGE: 50 to 400 Volts CURRENT: 10.0 Amperes)
PANJIT
強茂
PANJIT
強茂
Silicon planar type
Silicon planar type For stabilization of power supply ■ Features • High reliability, achieved by the combination the planar type and the glass seal • Large power dissipation: PD = 500 mW (With a printed-circuit board) • Wide voltage range: VZ = 2.0 V to 39 V • Easy-to-use because of the fine
PANASONIC
松下
Medium-Power Complementary Silicon Transistors
MOTOROLA
摩托罗拉
MICROMACHINED ACCELEROMETER
MOTOROLA
摩托罗拉
TEMD1000产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    TEMD1000
  • 功能描述
    光电二极管 60V 75mW 940nm
  • RoHS
  • 制造商
    Vishay Semiconductors
  • 产品
    Photodiodes
  • 反向电压
    10 V