位置:首页 > IC中文资料第8741页 > TDM15008D
| 型号 | 功能描述 | 生产厂家 企业 | LOGO | 操作 |
|---|---|---|---|---|
TDM15008D | Twin Diode Module 文件:122.87 Kbytes Page:2 Pages | MICROSEMI 美高森美 | ||
3 PHASE BRIDGE MODULES 3 Phase Bridge Modules • Maximum Surge Current 1600 Amps • High Terminal-to-bass Isolation of 2500VAC RMS • Available to 1400 Volts • Mounting Bolts Isolation From Power Terminals | MICROSEMI 美高森美 | |||
Silicon Power Rectifier Silicon Power Rectifier • Compact Package • Glass Passivated Die • 150A • Non-Isolated Baseplate • Low Profile | MICROSEMI 美高森美 | |||
TDM15008D产品属性
- 类型
描述
- 型号
TDM15008D
- 制造商
MICROSEMI
- 制造商全称
Microsemi Corporation
- 功能描述
Twin Diode Module
| IC供应商 | 芯片型号 | 品牌 | 批号 | 封装 | 库存 | 备注 | 价格 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Infineon(英飞凌) |
25+ |
N/A |
正规渠道,免费送样。支持账期,BOM一站式配齐 |
Infineon(英飞凌) |
25+ |
N/A |
样件支持,可原厂排单订货! |
TD |
20+ |
DFN5X6-8L |
3000 |
一级代理,专注军工、汽车、医疗、工业、新能源、电力 |
SST |
原厂封装 |
9800 |
原装进口公司现货假一赔百 |
原厂封装 |
原厂授权代理,专注军工、汽车、医疗、工业、新能源! |
TECHCODE/泰德 |
23+ |
SOT-23 |
原装正品 支持实单 |
ST |
PLCC52 |
只售原装自家现货!诚信经营!欢迎来电! |
TD |
SOT23-3 |
一级代理 原装正品假一罚十价格优势长期供货 |
ST |
24+ |
PLCC-52 |
原装现货,可开13%税票 |