位置:首页 > IC中文资料第9676页 > TDB25A1A
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
Silicon Press-Fit-Diodes High-temperature diodes
DIOTEC
德欧泰克
Silicon Press-Fit-Diodes
Forward Current: 25 A Reverse Voltage: 50 to 600 V Features • max. solder temperature 260 °C, max. 5s • UL classification 94V-0 • Standard packaging: bulk
SEMIKRON
赛米控丹佛斯
Silicon Press-Fit-Diodes
Forward Current: 25 A Reverse Voltage: 50 to 600 V Features • max. solder temperature 260°C, max. 5 • Standard packaging : bulk
SEMIKRON
赛米控丹佛斯
• Nominal Current 25 A • Repetitive peak reverse voltage 50 ... 600 V • Metal press-fit case with glass seal • Weight approx. 10 g • Compound has classification UL94V-0 • Standard packaging: bulk
DIOTEC
德欧泰克
Silicon-Press-Fit-Diodes – High Temperature Diodes • Nominal Current 25 A • Repetitive peak reverse voltage 50 ... 600 V • Metal press-fit case with glass seal • Weight approx. 10 g • Compound has classification UL94V-0
TDB25A1A产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    TDB25A1A
  • 制造商
    ITT Interconnect Solutions
  • 功能描述
    OBSOLETE - Bulk
更新时间:2026-5-13 18:15:02
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
MITSUMT
2450+
QFP
只做原厂原装正品现货或订货假一赔十!
23+
原厂授权一级代理,专业海外优势订货,价格优势、品种
KYX
20+
38*56*11MM