位置:首页 > IC中文资料第7685页 > T520V108M003ATE015
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
T520V108M003ATE015
CONDUCTIVE POLYMER CHIP CAPACITORS
FEATURES • Polymer Cathode Technology • Use Up to 80 of Rated Voltage (20 Derating) • Low ESR for part types > 10 Volts • High Frequency Cap Retention • Capacitance 15 to 1000μF (±20) • No-Ignition Failure Mode • Voltage 2V to 25V • Use Up to 90 of Rated Voltage (10 Deratin