位置:首页 > IC中文资料第3892页 > T494X226K035AG
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
RF Power Field Effect Transistors
RF Power Field Effect Transistors N- Channel Enhancement- Mode Lateral MOSFETs Designed primarily for CW large- signal output and driver applications with frequencies up to 600 MHz. Devices are unmatched and are suitable for use in industrial, medical and scientific applications.
FREESCALEFreescale Semiconductor, Inc
飞思卡尔飞思卡尔半导体
SOLID TANTALUM CHIP (T494>CAPACITORS(T494 SERIES - Low ESR, Industrial Grade)
文件:257.13 Kbytes Page:3 Pages
KEMETKEMET Corporation
基美
RF Power Field--Effect Transistors N--Channel Enhancement--Mode Lateral MOSFETs
文件:1.49804 Mbytes Page:18 Pages
文件:1.19064 Mbytes Page:19 Pages
T494, Tantalum, MnO2 Tantalum, 22 uF, 10, 35 V, 7343, SMD, MnO2, Molded, Low ESR, 300 mOhms, Height Max = 4.3mm
文件:81.54 Kbytes Page:1 Pages
KEMETKEMET Corporation
基美
T494X226K035AG产品属性
  • 型号
    T494X226K035AG
  • 功能描述
    钽质电容器-固体SMD 22.0UF 35.0V
  • 电容
    100 uF
  • 电压额定值
    20 V
  • 容差
    10 % 外壳代码 -
  • 高度
    4.1 mm