位置:1SMA4746A > 1SMA4746A详情
1SMA4746A中文资料
厂家型号
1SMA4746A
丝印代码
746A
封装外壳
DO-214A
文件大小
640.67Kbytes
页面数量
4
功能描述
SURFACE MOUNT ZENER DIODES
DIODE ZENER 18V 1W
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
SY
1SMA4746A数据手册规格书PDF详情
FEATURES :
* Complete voltage range 3.3 to 100 volts
* High peak reverse power dissipation
* High reliability
* Low leakage current
* Standard zener voltage tolerance is ± 5%.
* Pb / RoHS Free
1SMA4746A产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    1SMA4746A
  • 制造商
    SPC Multicomp
  • 功能描述
    DIODE ZENER 18V 1W