位置:STPS10L45CF > STPS10L45CF详情
STPS10L45CF中文资料
厂家型号
STPS10L45CF
文件大小
133.18Kbytes
页面数量
7
功能描述
LOW DROP POWER SCHOTTKY RECTIFIER
DIODE SCHOTTKY 10A 45V
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
STMICROELECTRONICS
STPS10L45CF数据手册规格书PDF详情
DESCRIPTION
FEATURES AND BENEFITS
■ LOW FORWARD VOLTAGE DROP MEANING VERY SMALL CONDUCTION LOSSES
■ LOW SWITCHING LOSSES ALLOWING HIGH FREQUENCY OPERATION
■ INSULATED PACKAGE: ISOWATT220AB, TO-220FPAB
Insulating voltage = 2000V DC
Capacitance = 12pF
■ AVALANCHE CAPABILITY SPECIFIED
STPS10L45CF产品属性
  • 型号
    STPS10L45CF
  • 功能描述
    DIODE SCHOTTKY 10A 45V