位置:STFILED525 > STFILED525详情
STFILED525中文资料
厂家型号
STFILED525
丝印代码
LED525
封装外壳
TO-281
文件大小
1620.12Kbytes
页面数量
22
功能描述
N-channel 525 V, 1.2 Ω typ., 5.0 A Power MOSFET in DPAK, I2PAKFP, TO-220 and IPAK packages