位置:SMTPB151 > SMTPB151详情
SMTPB151中文资料
厂家型号
SMTPB151
文件大小
55.13Kbytes
页面数量
5
功能描述
TRISILTM
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
STMICROELECTRONICS
SMTPB151数据手册规格书PDF详情
DESCRIPTION
FEATURES
BIDIRECTIONAL CROWBAR PROTECTION.
BREAKDOWNVOLTAGE RANGE: From 62 V To 270 V.
HOLDING CURRENT: IH= 150 mA min
REPETITIVE PEAK PULSE CURRENT : IPP= 100 A, 10/1000µs.