位置:M27C1001-25N3X > M27C1001-25N3X详情
M27C1001-25N3X中文资料
厂家型号
M27C1001-25N3X
文件大小
159.87Kbytes
页面数量
17
功能描述
1 Mbit 128Kb x8 UV EPROM and OTP EPROM
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
STMICROELECTRONICS
M27C1001-25N3X数据手册规格书PDF详情
Summary description
Features
■ 5v ± 10 Supply Voltage in Read Operation
■ Access Time: 35ns
■ Low Power Consumption:
– Active Current: 30 mA at 5 MHz
– Standby Current: 100 µA
■ Programming Voltage: 12.75V ± 0.25V
■ Programming Time: 100 µs/word
■ Electronic Signature
– Manufacturer Code: 20h
– Device Code: 05h
■ ECOPACK® packages available
M27C1001-25N3X产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    M27C1001-25N3X
  • 制造商
    STMICROELECTRONICS
  • 制造商全称
  • 功能描述
更新时间:2026-5-13 16:52:00
供应商 型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
18+
ICOTP1MBIT35NS32PLCC
6800
公司原装现货
21+
32-LCC(J 形引线)
640
100%进口原装!长期供应!绝对优势价格(诚信经营