位置:GS-R24F0331.5 > GS-R24F0331.5详情
GS-R24F0331.5中文资料
厂家型号
GS-R24F0331.5
文件大小
203.96Kbytes
页面数量
12
功能描述
2A DC/DC converter modules
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
STMICROELECTRONICS
GS-R24F0331.5数据手册规格书PDF详情
Description
Features
■ MTBF 1 000 000 hours (TA = 25°C)
■ 2 A max output current
■ 35 V max input voltage
■ 1.5 V max drop-out voltage
■ Remote logic inhibit/enable
■ Synchronization
■ Not-latching overload and short circuit protection
■ Thermal shutdown
■ Fixed or adjustable output
■ No heatsink required
■ Operating temperature range -25 °C ÷ 85 °C
GS-R24F0331.5产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    GS-R24F0331.5
  • 制造商
    STMICROELECTRONICS
  • 制造商全称
  • 功能描述
    2A DC/DC converter modules