位置:GS-24S0501.8 > GS-24S0501.8详情
GS-24S0501.8中文资料
厂家型号
GS-24S0501.8
文件大小
454.43Kbytes
页面数量
15
功能描述
1.8 A DC-DC converter modules
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
STMICROELECTRONICS
GS-24S0501.8数据手册规格书PDF详情
Description
Features
■ MTBF 1 000 000 hours (TA = 25 °C)
■ 1.8 A max output current
■ 35 V max input voltage
■ 1.5 V max drop-out voltage
■ Remote logic inhibit/enable
■ Synchronization
■ Not-latching overload and short circuit protection
■ Thermal shutdown
■ Fixed or adjustable output
■ No heatsink required
■ Operating temperature range -25 °C ÷ 85 °C
GS-24S0501.8产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    GS-24S0501.8
  • 制造商
    STMICROELECTRONICS
  • 制造商全称
  • 功能描述
    1.8 A DC-DC converter modules