位置:SIT9102AI-033H33E > SIT9102AI-033H33E详情
SIT9102AI-033H33E中文资料
厂家型号
SIT9102AI-033H33E
功能描述
1 to 220 MHz High Performance Oscillator
SITIME
SIT9102AI-033H33E数据手册规格书PDF详情
• Wide frequency range
• 1 MHz to 220 MHz
• 220 MHz to 800 MHz refer to SiT9107
• Operating voltage
• 1.8, 2.5 or 3.3 V
• Other voltages up to 3.63 V (contact SiTime)
• Operating temperature range
• Industrial, -40 to 85 °C
• Extended Commercial, -20 to 70 °C
• Commercial, 0 to 70 °C
• Small footprint
• 5.0 x 3.2 x 0.75 mm
• 7.0 x 5.0 x 0.90 mm
• Eliminates crystal qualification time
• 50% + board saving space