位置:SIT9102AC-13HH33E > SIT9102AC-13HH33E详情
SIT9102AC-13HH33E中文资料
厂家型号
SIT9102AC-13HH33E
文件大小
1113.12Kbytes
页面数量
13
功能描述
1 to 220 MHz High Performance Oscillator
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
SITIME
SIT9102AC-13HH33E数据手册规格书PDF详情
Features
• Extremely low RMS phase jitter (random)
• <1 ps (typical)
• Wide frequency range
• 1 MHz to 220 MHz
• 220 MHz to 800 MHz refer to SiT9107
• High frequency stability
• ±10 PPM, ±15 PPM, ±20 PPM
• ±25 PPM, ±50 PPM
• Operating voltage
• 1.8, 2.5 or 3.3 V
• Other voltages up to 3.63 V (contact SiTime)
• Operating temperature range
• Industrial, -40 to 85 °C
• Extended Commercial, -20 to 70 °C
• Commercial, 0 to 70 °C
• Small footprint
• 5.0 x 3.2 x 0.75 mm
• 7.0 x 5.0 x 0.90 mm
• Pb-free and RoHS compliant
• For Spread Spectrum see SiT9002
• Ultra-reliable start up and greater immunity from inter ference
Benefits
• Ultra fast lead time: 2 to 3 weeks
• No crystal or capacitors required
• Eliminates crystal qualification time
• 50% + board saving space