位置:ESD03A12VR25V > ESD03A12VR25V详情
ESD03A12VR25V中文资料
厂家型号
ESD03A12VR25V
文件大小
205.73Kbytes
页面数量
3
功能描述
Low and Ultra Low Capacitance ESD Suppressor
SUPPRESSOR ESD 0.2PF 12VDC 0603
数据手册
原厂下载下载地址一下载地址二
生产厂商
SEI
ESD03A12VR25V数据手册规格书PDF详情
Features:
• Very quick response time (< 1 nS)
• ESDU series has ultra-low capacitance < 0.05 pF
• Lower cost ESD series has capacitance < 0.2 pF
• Ultra-low leakage current (< 1 nA)
• No signal distortion
• 100 RoHS compliant and lead free without exemption
• Halogen free
• REACH compliant
Applications:
• High speed data ports (USB 2.0, IEEE1394)
• Notebook PC’s, cell phones, PDA’s
• Digital cameras, printers, scanners
• Plasma display panels, LCD TVs, HDTV’s
ESD03A12VR25V产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    ESD03A12VR25V
  • 功能描述
  • RoHS
  • 类别
    过电压,电流,温度装置 >> TVS - 变阻器,MOV
  • 系列
    ESD
  • 标准包装
    1
  • 系列
  • 变阻器电压
    33V 电流 -
  • 浪涌
    4A
  • 电路数
    1
  • 最大交流电压
    14VAC
  • 最大直流电压
    18VDC