位置:JDL36150 > JDL36150详情
JDL36150中文资料
厂家型号
JDL36150
文件大小
163.89Kbytes
页面数量
3
功能描述
PowerPact J-Frame breaker, thermal-magnetic, 150 A, 3P, 14 kA at 600 VAC
Circuit Breaker, Molded Case, 3 Pole, 150 A, 600VAC/250VDC, Unit Mount, Lug
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
SCHNEIDER
JDL36150产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    JDL36150
  • 制造商
    Square D by Schneider Electric
  • 功能描述
  • 制造商
    Square D by Schneider Electric
  • 功能描述
    CIRCUIT BREAKER, THERMAL MAG, 3P, 150A; Voltage Rating
  • VDC
    250V; Voltage Rating
  • VAC
    600V; Current
  • Rating
    150A; No. of