位置:JDL26225 > JDL26225详情
JDL26225中文资料
厂家型号
JDL26225
文件大小
181.79Kbytes
页面数量
3
功能描述
PowerPact J-Frame breaker, thermal-magnetic, 225 A, 2P, 14 kA at 600 VAC
Circuit Breaker, Molded Case, J-Frame, 2-Pole 225A, 600VAC/250VDC,
数据手册
下载地址一下载地址二到原厂下载
生产厂商
SCHNEIDER
JDL26225产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    JDL26225
  • 制造商
    Square D by Schneider Electric
  • 功能描述
  • Line/Load
    Lug
  • 制造商
    Square D by Schneider Electric
  • 功能描述
    CIRCUIT BREAKER, THERMAL MAG, 2P, 225A; Voltage Rating
  • VDC
    250V; Voltage Rating
  • VAC
    600V; Current
  • Rating
    225A; No. of