位置:首页 > IC中文资料第8767页 > SV320K14T
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SV320K14T
压敏电阻
SEI
世达柏
Special Medium Voltage Leaded Varistor
Features: Standard Varistor Types • AC operating voltage (Vrms) from 60V to 680V • DC operating voltage (Vdc) from 85V to 895V • 6 model sizes equivalent to standard disc varistors from 5 mm to 23 mm • Smaller nominal dimensions • Broad range of current and energy handling capabilities •
SEI
世达柏
Special Medium Voltage Varistors
文件:1.52225 Mbytes Page:19 Pages
BOURNS
伯恩斯
CV Series - Medium Voltage Disc Varistors
Features Formerly a product Five model sizes available - 5, 7, 10, 14 and 20 mm Broad range of current and energy handling capabilities 50 to 680 Vrms AC voltage range; higher voltages available upon request (see the ZV Series for voltages below 50 V) 65 to 895 Vdc DC operating voltage r
BOURNS
伯恩斯
Medium Voltage Leaded Varistor
Description: The CVH Series of transient surge suppressors is an extended version of CV Series of discshaped varistors. The CVH Series consists of 7 mm, 10 mm, 14 mm, 20 mm and 23 mm sized varistors of extremely high current and energy capabilities. They provide the increased level of protecti
EV Series - EdgMOV™ High Surge Disc Varistors
Features * Four model sizes available - 7, 10, 14, and 20 mm * Three lead styles available * Broad range of current and energy handling capabilities * 150 to 550 Vrms AC voltage range * 200 to 745 Vdc DC operating voltage range * RoHS compliant*