位置:首页 > IC中文资料第3227页 > STTH3003CW
STTH3003CW价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
STTH3003CW
丝印代码:STTH3003CW;HIGH FREQUENCY SECONDARY RECTIFIER
STMICROELECTRONICS
意法半导体
STTH3003CW
HIGH FREQUENCY SECONDARY RECTIFIER
STMICROELECTRONICS
意法半导体
STTH3003CW
封装/外壳:TO-247-3 包装:卷带(TR)剪切带(CT)Digi-Reel® 得捷定制卷带 描述:DIODE ARRAY GP 300V 15A TO247-3 分立半导体产品 二极管 - 整流器 - 阵列
STTH3003CW
Ultrafast Rectifier
文件:414.26 Kbytes Page:2 Pages
ISC
无锡固电
30A HIGH EFFICIENCY GLASS PASSIVATED RECTIFIER
WTE
Won-Top Electronics
Thyratrons
PERKINELMER
MICROWAVE POWER TRANSISTORS
The RF Line Microwave Power Transistors . . . designed primarily for large–signal output and driver amplifier stages in the 1.5 to 3.0 GHz frequency range. • Designed for Class B or C, Common Base Linear Power Amplifiers • Specified 28 Volt, 3.0 GHz Characteristics: Output Power — 1.0 to 5
MOTOROLA
摩托罗拉
30A SUPER-FAST GLASS PASSIVATED RECTIFIER
WTE
Won-Top Electronics
STTH3003CW产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    STTH3003CW
  • 功能描述
    整流器 2x15 Amp 300 Volt
  • RoHS
  • 制造商
    Vishay Semiconductors
  • 产品
    Standard Recovery Rectifiers
  • 反向电压
    100 V
  • 恢复时间
    1.2 us
  • 正向连续电流
    2 A
  • 最大浪涌电流
    35 A 反向电流