位置:首页 > IC中文资料 > STA15K22P
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
STA15K22P
15,000 W Peak Pulse Power, 22 V Unidirectional Transient Voltage Suppressors
SSDI
STA15K22P
15,000 WATTS PEAK PULSE POWER 7.5 - 100 VOLTS UNIDIRECTIONAL TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
文件:79.6 Kbytes Page:2 Pages
SSDI
15000W Transient Voltage Suppressors
Features - 15000W peak pulse power capability at 10/1000μs waveform, repetition rate (duty cycles):0.01% - Excellent clamping capability - Typical failure mode is a short circuit condition for current events exceeding component rating - Plastic package is flammability rated V-0 per UL-94
HUIXIN
慧芯电子