位置:首页 > IC中文资料第10770页 > SS20015M
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SS20015M
Low VF Schottky Barrier Diode 15V, 2.0A Rectifier
15V, 2.0A Rectifier Features • Small switching noise. • Low forward voltage (IF=2A, VF max=0.43V). • Ultrasmall package permitting applied sets to be small and slim (mounting height 0.85mm). Applications • High frequency rectification (switching regulators, converters, choppers).
SANYO
三洋
SS20015M
ONSEMI
安森美半导体
Schottky ORing PowerMod
MICROSEMI
美高森美
2.00mm PITCH CONNECTOR
文件:158.02 Kbytes Page:1 Pages
YEONHO
然湖
2.00mm PITCH CONNECTOR
文件:226.88 Kbytes Page:1 Pages
YEONHO
然湖
RF POWER TRANSISTORS Ldmos Enhanced Technology in Plastic Package
文件:67.52 Kbytes Page:5 Pages
STMICROELECTRONICS
意法半导体
ULTRA FAST RECOVERY MODULES
文件:231.22 Kbytes Page:4 Pages
MICROSEMI
美高森美
SS20015M产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    SS20015M
  • 制造商
    SANYO
  • 制造商全称
    Sanyo Semicon Device
  • 功能描述