SRM12UFBTR | 20 A, 1.2 kV Ultrafast Recovery Rectifier • Replaces DO-4 and DO-5\n• PIV to 1200 Volts\n• Hermetically Sealed Void-Free Construction\n• High Surge Rating\n• Equivalent to 1N6690-1N6693\n• TX, TXV, and Space Level Screening Available; | SSDI | ||
SRM12UFBTR产品属性
- 类型
描述
- Io [A]:
20.00
- trr [nsec]:
85
- Ifsm [A]:
375
- Vf typ [V]:
N/A
- Vf max [V]:
2.25
- Ir typ [µA]:
N/A
- Ir max [µA]:
10.00
- BVr min [V]:
- Package:
Button (SRM)
| IC供应商 | 芯片型号 | 品牌 | 批号 | 封装 | 库存 | 备注 | 价格 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
SRM |
17+ |
SMD |
200 |
一级代理,专注军工、汽车、医疗、工业、新能源、电力 |
SRM20100LC10 |
25+ |
EPSON |
SOP32 |
全新原厂原装产品、公司现货销售 |
EPSON/爱普生 |
DIP |
只做原装正品假一赔十为客户做到零风险!! |
24+ |
SMD |
全新原装正品,现货销售 |
MJAPAN |
24+ |
DIP-32 |
公司原装现货/长期供应 |
25+ |
SOP32W |
原装优势!房间现货!欢迎来电! |
新到现货,只做全新原装正品 |
SOP |
原装现货,可开13%税票 |