位置:首页 > IC中文资料第2551页 > SP2249RFT
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SP2249RFT
封装/外壳:4823 J 形引线 包装:卷带(TR) 描述:RES SMD 249 OHM 1% 2.5W 4823 电阻器 片式电阻器 - 表面贴装
ETC
知名厂家
Infrared Remote Control Receiver
Description The PT2249A / PT2250A Series are infra-red remote control receivers utilizing CMOS Technology. Remote Control System can be constructed together with the PT2248 remote control encoder. The PT2249A Series are packaged in 16 pins DIP and are capable of controlling 10 functions while the
PTC
普诚科技
3-INPUT VIDEO SWITCH
文件:193.84 Kbytes Page:4 Pages
NJRC
日本无线
3-INPUT VIDEO SWITCH
NJRC
日本无线
SP2249RFT产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    SP2249RFT
  • 功能描述
    电流传感电阻器 - SMD SP2 249R 1% TAPED
  • RoHS
  • 制造商
    Vishay/Dale
  • 电阻
    10 mOhms
  • 功率额定值
    1 W
  • 容差
    1 % 外壳代码 -