位置:首页 > IC中文资料第6651页 > SP1658BC
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SP1658BC
VOLTAGE-CONTROLLED MULTIVIBRATOR
文件:499.69 Kbytes Page:7 Pages
ZARLINK
Zarlink Semiconductor Inc
SP1658BC
MICROCHIP
微芯科技
8 x Digital Sensor Interface
Features ● Input protection against 2000 V burst/500 V surge pulse according to IEC 801 4/5 ● Input characteristic according to IEC 65 A, type 2 (24 V DC) ● Digital filter ● Serial in/out for easy cascading ● Low power dissipation ● SMD package
SIEMENS
西门子
350mA, 16.5V Input, Low-Dropout Linear Regulators