位置:首页 > IC中文资料 > SP15512HBPC
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
155W Single Output with 5V, 3A DC-DC Converter
文件:427.98 Kbytes Page:2 Pages
MEANWELL
明纬电子
文件:355.62 Kbytes Page:2 Pages
MEANWELL
明纬电子
LED Backlights
文件:476.88 Kbytes Page:3 Pages
ETCList of Unclassifed Manufacturers
未分类制造商
~40째 medium beam. Compatible with ultra high power LEDs.
文件:6.31478 Mbytes Page:5 Pages
LEDIL
30 mm Replacment LED Bulbs
文件:424.54 Kbytes Page:1 Pages
ALTECH
更新时间:2026-5-14 22:58:01
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
INPAQ
2016+
SMD
只做原装,假一罚十,公司可开17%增值税发票!