位置:首页 > IC中文资料第5997页 > SMTPB100
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SMTPB100
TRISILTM
DESCRIPTION The SMTPBxx series has been designedto protect telecommunication equipment against lightning and transient induced by AC power lines. FEATURES BIDIRECTIONAL CROWBAR PROTECTION. BREAKDOWNVOLTAGE RANGE: From 62 V To 270 V. HOLDING CURRENT: IH= 150 mA min REPETITIVE PE
STMICROELECTRONICS
意法半导体
SMTPB100
TELECOMMUNICATION PROTECTION
FEATURES • Bidirectional crowbar protection • Voltage range:from 62V to 270V. • Holding current:IH=150mAmin • Repetitive peak pulse • current:I PP=100A,10/1000 s.
TAYCHIPST
泰迪斯电子
SMTPB100
TRISILTM
STMICROELECTRONICS
意法半导体
SMTPB100
TELECOMMUNICATION PROTECTION BREAKDOWN VOLTAGE: 62 --- 270 V
文件:281.99 Kbytes Page:4 Pages
BILIN
银河微电
HIGH SPEED SWITCHING USE INSULATED TYPE
HIGH SPEED SWITCHING USE INSULATED TYPE • IDC DC current ................................ 100A • VRRM Repetitive peak reverse voltage .. 600/800/1000/1200V • trr Reverse recovery time ............. 0.8µs • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E80276 (N) File No. E80271 APPLICA
MITSUBISHI
三菱电机
MITSUBISHI
三菱电机
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE
HIGH POWER GENERAL USE INSULATED TYPE • IF(AV) Average forward current .......... 100A • VRRM Repetitive peak reverse voltage ................400/800V • DOUBLE ARMS • Insulated Type • UL Recognized Yellow Card No. E80276 (N) File No. E80271 APPLICATION AC motor controllers, DC motor con
MEDIUM POWER GENERAL USE NON-INSULATED TYPE
SMTPB100产品属性
  • 类型
    描述
  • 型号
    SMTPB100
  • 制造商
  • 制造商全称
  • 功能描述
更新时间:2026-5-14 11:24:00
IC供应商 芯片型号 品牌 批号 封装 库存 备注 价格
VISHAY/威世
24+
DO-214ABSMC
50000
只做原装,欢迎询价,量大价优
ST
20+
SMC
原装优势主营型号-可开原型号增税票
ST
DO-214AB
电子元器件采购降本30%!原厂直采,砍掉中间差价