位置:首页 > IC中文资料 > SMF12CT1
SMF12CT1价格
型号 功能描述 生产厂家 企业 LOGO 操作
SMF12CT1
5-Line Transient Voltage Suppressor Array
ONSEMI
安森美半导体
SMF12CT1
5?묹ine Transient Voltage Suppressor Array
文件:124.76 Kbytes Page:6 Pages
ONSEMI
安森美半导体
Protects up to 5−Line in a Single SOT-363 Package
Features Protects up to 5−Line in a Single SOT-363 Package Peak Power Dissipation − 100 W (8 x 20 s Waveform) ESD Rating of Class 3B (Exceeding 8 kV) per Human Body Model and Class C (Exceeding 400 V) per Machine Model. Compliance with IEC 61000−4−2 (ESD) 15 kV (Air), 8 kV (Contact) Flammab
UMW
友台半导体
TVS二极管
Transient Voltage Suppressor
文件:40.71 Kbytes Page:3 Pages
Transient Voltage Suppressor
SMF12CT1产品属性
  • 类型
    描述
  • 峰值脉冲电流(10/1000us):
    6A (8/20us)
  • 箝位电压:
    23V
  • 击穿电压(最小值):
    13.3V
  • 反向关断电压(典型值):
    12V (Max)